איטום גגות – ביריעות ביטומניות

נזילה ? דליפה ? עובש או רטיבות ?
לא יודעים למי לפנות ?
לא סומכים על אנשי איטום ? המחיר גדול עליכם ?
יש לנו את כל מה שנדרש כדי לענות לכם על כל הדרישות האלה מידית ולספק את האיטום הטוב ביותר עבור הגג שלכם. 

ועכשיו מבצע מיוחד מ"ר יריעות ביטומניות רק – 95ש"ח  (במקום 140ש"ח). המבצע תקף עד ה- 10 לפברואר.
למה אתם מחכים ?  התקשרו עכשיו: 055-8824805 .

איטום גג – פתח תקווה

פרויקט איטום גג ביריעות שבוצע בפתח תקווה רחוב איטום גגות איטום גג ביריעות זפת ביטומניותיהלום בגג גן ילדים בגודל של – 140 מ"ר. הפרויקט התבצע בהקפדה על טיב העבודה על מנת להגיע לתוצאות טובות ביותר ומתן שירות איכותי ואמין . במהלך עבודות איטום, בוצעו עבודות פינוי ציפויים ישנים (PVC)+(יריעות שהתנפחו), הכנות לאיטום כגון: פירוק סרגלים, פיצוץ וקילופי בועות וגבעות אשר נוצרו על הגג עם השנים, ניקיון יסודי של הגג, איטומי בטון ועבודות רולקה היכן שהיה בכך צורך. העבודה נמסרה בהצלחה, והלקוח מרוצה כרגיל. לאחר מכן, יצרנו סרטון המתעד את שלבי העבודה ככל הניתן, וצירפנו אותו לעמוד זה.

עבודות איטום גג – גן ילדים יהלום 28 פ"ת

צפו בסרטון זה כדי לעקוב אחר שלבי העבודה איטום גגות - 10 שנות אחריותולהכיר את תהליך ביצוע עבודות האיטום השונות שאנו מבצעים. עיקבו אחר תהליך ביצוע עבודת איטום ביריעות ביטומניות. מטראז' של 140 מ"ר – גג של גן ילדים בפתח תקווה. בנוסף בוצעו איטומי סדקים שנמצאו בקירות חוץ והיה חשש שהמים חודרים דרך סדקים אלה. השתמשנו בחומרים איכותיים ובעלי תו תקן בלבד. והמזמין קיבל 10 שנות אחריות מלאה על היריעות.

  צוות אוטמים מוסמך ומקצועי לאיטום גגות        שיטות איטום מגוונות לאיטום גגות
  חומרי איטום איכותיים בעלי תו תקן ישראלי        
10 שנות אחריות על כל עבודות האיטום

לקוח מרוצה נוסף – והפעם איטום גג 140 מ"ר

כך קיבלנו עוד לקוח מרוצה ועוד פרויקט איטום לא קטן שנמסר לאחרונה בפתח תקווה. אנו ב-א.מ.שיפוצים מעניקים ללקוחותינו את השירות הטוב והאיכותי ביותר בכל תחומי השיפוצים והאיטומים, ומתמחים בעבודות איטום בדרגות קושי שונות.

סרטון זה נשלח ללקוח קבוע וותיק שלנו בנימין.ש לאחר שקיבל 10 שנות אחריות מלאה על היריעות הביטומניות אשר הונחו בגג גן הילדים שנמצא בפתח תקווה ברחוב יהלום 28.

לייעוץ והצעות מחיר לעבודות איטום בגגות אנא צרו קשר עם אבשלום מיכאלי: 055-8824805

 

Tags: , , , ,