אינדקס עסקים ובעלי מקצוע איכותיים

אופיקס – אינדקס עסקים, קבלני משנה ובעלי מקצוע

היי, כאן אבשלום מיכאלי – המנהל והקבלן של א.מ. שיפוצים במרכז. לאחר שנים רבות של השקעה באיכות העבודה, ביחס אל לקוחותיי, בשיפור הגישה המקצועית בכל הקשור למתן שרותים שלנו, וכמובן השקעה לא קטנה בפרסום ושיווק באינטרנט, אני שמח להודיע על פתיחת אופיקס, אתר חדש, פרויקט יחודי ואיכותי שבתור התחלה יקבל צורה של אינדקס עסקים בתחומי שיפוצים, בנייה, תיקונים וכל מה שקשור למקצועות אלה.

קישור לאתר: http://ofix.co.il

הסיבה שהובילה אותי לפתוח אתר אינדקס עסקים ולשאוף קדימה

בשורות הבאות אסביר את הסיבה לפתיחת אתר אינדקס עסקים בתחומי הבנייה והתיקונים השונים. ובכן, לאחר היכרות קטנה עם אתרים שונים, הקשורים לתחום בו אני עוסק בגיל צעיר מאוד, מצאתי מספר סיבות טובות, אשר השפיעו על החלטתי לפתוח אתר שבתור ההתחלה יקבל צורה של אינדקס עסקים בתחום, ולנהל אותו.

כמו שרובכם כבר יודעים (מאלה שמכירים אותי) השקעתי שנים רבות בתחום השיפוצים, עבדתי עם הרבה קבלנים בתחומי בנייה, הרכבות התקנות, קונסטרוקציות וסוגי שיפוצים שונים. בעיקר עבדתי בכפות ידי, ולמדתי את התחום מלמטה, ממש כבר מאז שהייתי ילד בן 12.

התחום הזה דיבר אליי מאוד. ולכן, ברגע מסוים, החלטתי להשקיע בו עד הסוף. כבר בגיל יחסית צעיר, התחלתי לסגור עבודות בעצמי, לעשות ניסיונות כאלה ואחרים כדי ליצור אינטראקציה נכונה ושיתופי פעולה עם בעלי מקצוע שונים, להיעזר בקבלן אצלו עבדתי שנים רבות, וכן בקבלני משנה שלו ולעבוד די הרבה בידיים, בתקווה להיות בעל מקצוע אמתי ומקצועי באמת.

לאחר שנים של השקעה, לימוד, הכרות עם אנשי מקצוע שונים ושיתופי פעולה אתם, איכות העשייה שלי בתחום השיפוצים עלה מספר דרגות מעלה והשתנתה משמעותית לטובה עוד ועוד. לקוחותיי התחילו להמליץ עליי לחבריהם וקרובי משפחותיהם , מה שהביא אותי למצב בו אני מוצף בעבודות ואיני מסוגל כיום לבצע אפילו שליש מהעבודות שמגיעות אליי.

ניסיונות לקידום העסק שלי ושיפור מתן שרות ללקוחות

זכותכם לחשוב מה שתחליטו לחשוב, אבל אני לא אתבייש ואספר לכם את האמת כפי שהיא הייתה – אכן, מאוד הצטערתי על כך שישנן אפשרויות רבות שאני פשוט לא מנצל לטובתי, על הכסף שבורח לי ממש כאן מול האף, על כמויות הלקוחות המרוצים שיכלו להמליץ עליי לאחר ביצע העבודה בדירתם ועוד. לעומת זאת, התחלתי לעשות מאמצים וניסיונות שונים כדי לתת מענה לאותם האנשים שבחרו לפנות אליי, לקבל וליישם ככל האפשר יותר מאותן העבודות שמגיעות אליי.

עשיתי הרבה מאמצים: גייסתי עובדים מהאינטרנט ומהמלצות של (קולגות) קבלנים אחרים, חיפשתי, מצאתי ופניתי
אל קבלני משנה בתחומי בנייה ושיפוצים שונים, רכשתי כלי עבודה יקרים, בין הטובים ביותר בשוק, במטרה לשפר את תפקודם של שני הצוותים הקיימים שלי, ועוד הרבה ניסיונות שבעצם לא ממש הצליחו בעיניי.

העבודות המשיכו לזרום אל מול עיניי בקצב מסחרר, ואני לא ידעתי מה עליי לעשות כשהלקוחות פונים אליי ואני נאלץ לסרב להם. הרי זה לא רק שאני מפסיד, או יותר נכון – לא יכול לאפשר לעצמי להגדיל את הרווחים, אשר מסוגלים להכפיל או אפילו לשלש את הכנסותיי החודשיים, אלא גם רואה את האכזבות של הלקוחות הפוטנציאליים שלי. לא אהבתי את המצב בו אנשים פונים אליי לאחר שבחרו אותי בכדי לבצע להם את העבודה, ועם זאת, לאחר פניותיהם אליי, נאלצים לחפש קבלנים או שיפוצניקים אחרים לביצוע העבודה בביתם.

אז למה לא הצלחתי לבצע אפילו שליש מכל כמות העבודות הגדולה שנכנסה אליי ?
חיפשתי, אך לא מצאתי מספיק קבלני משנה אחראיים ואיכותיים, עליהם אוכל לסמוך ולהעביר להם עבודות בביטחון וללא כל חשש שהלקוחות שלי יפגעו בצורה כזו או אחרת. לכן, העדפתי לוותר על רוב העבודות ולהעביר רק עבודות הכי רווחיות לאנשי מקצוע וקבלני משנה אמינים ומקצועיים ביותר. בשלב הבא, החלטתי ליצור סביבי מעגל רחב יותר של קבלנים ובעלי מקצוע שהם לא רק מקצועיים בעבודת כפיים, ניהול צוותים וידע בעבודה, אלא גם אנשים אינטליגנטיים, אמפתיים ומתחשבים, המעוניינים לתת שרות איכותי ללקוחותיהם ולא רק להרוויח כסף מעבודתם.

אינדקס עסקים וקבלני תיקונים ושאיפה לחברה קבלנית

עם הזמן הבנתי, מה עליי לעשות אם ברצוני למסור עבודות שיפוצים ופרויקטים, השייכים ללקוחות אשר מגיעים אליי דרך המלצות ישירות מלקוחותיי הקודמים, או אתרי פרסום איכותיים שמפרסמים חוות דעת של הלקוח, לאחר שבעל המקצוע סיים את עבודתו.

בשלב זה, החלטתי ליצור מאגר קבלני משנה ככל האפשר גדול יותר, כדי שאוכל לבחור ממנו את הטובים ביותר ורק אתם לשתף פעולה באופן קבוע ופשוט לקחת אחוז מסוים מכל גישור בינם לבין לקוחותיי. זאת, בתמורה לאחריות אותה אני נותן ללקוח והסמכות אותה רכשתי במשך שנים רבות של השקעה בעסק. כך אוכל לעבוד פחות בניהול הצוותים, ולא אהיה חייב להיות כלוא בפרויקט מסוים ולהימצא כל הזמן איי שם בשטח, ובמקום זה, אוכל להשקיע יותר זמן ואנרגיה בנתינת שרות אקסקלוסיבי ואיכותי ביותר ללקוחותיי הפוטנציאליים ולקוחותיי הוותיקים.

את הזמן אוכל להשקיע באינטראקציה איכותית יותר עם לקוחות חדשים, וכן בשימור לקוחות קיימים, ומתן שרות איכותי ביותר שיאפשר לי להבין מה בדיוק רוצה הלקוח, לעמוד בזמנים, להמליץ לו על מקומות רכישת האביזרים והחומרים הלבנים, לערוך חוזה מתאים לפי רצונו, ולהעניק נוחיות מקסימלית ללקוחותיי, עד כדי כך, שהלקוח לא יצטרך לעשות כלום, חוץ מלבחור את החומרים הלבנים והכלים הסניטריים, ולדאוג להעברת תשלומים בסיום כל שלב עבודה המופיע בהסכם.

זו היא הסיבה העיקרית בגללה פתחתי את האתר החדש שלי, שבשנה הראשונה ככל הנראה יקבל צורה של אינדקס עסקים משופר ואיכותי יותר מסתם עוד תבנית ידועה של אתרי אינדקס עסקים רגילים. ובעתיד הקרוב ככל הניתן, אמשיך להשקיע ואעשה מאמצים רבים, כדי למנף ולקדם את האתר לחברה קבלנית איכותית ביותר, המסוגלת לתת שירות בדרגת איכות שלא קיימת כיום בתחום הבנייה, תיקונים והשיפוצים עדיין.

סיבה נוספת לפתיחת אינדקס בעלי מקצוע, עסקים וקבלנים

נכון להיום, פרסמתי הרבה, ואני עדיין ממשיך לפרסם באתרים איכותיים יחסית את העסק שלי. למדתי הרבה על אתרים אלה, ואני עדיין ממשיך ללמוד ולהבין בכל המנגנונים של אתרי פרסום בעלי מקצוע, בהם אני רשום. מצאתי לא מעט חסרונות בכל אתר ואתר, היו כאלה שאפילו כתבתי להם הצעות ברורות ויעילות לשיפורי המנגנון שלהם באתר, ובכך בעצם גם שיפור מתן השירותים שלהם גם לבעלי המקצוע הרשומים בו, וגם למשתמשים שהם הלקוחות הפוטנציאליים בעצם.
היו כאלה שענו בסירוב, התנשאות ואף צחקו על הצעותיי, היו אחרים שבאמת קיבלו חלק מההצעות ואימצו אותן, ויש אחרים שלא ענו עד היום למיילים וטלפונים שלי ופשוט התעלמו מהם.

אם תחפשו בגוגל את המילים: בעלי מקצוע, אינדקס עסקים, קבלני שיפוצים או משהו בסגנון, אתם תמצאו כמות גדולה של אינדקסים שונים. חלקם איכותיים וטובים יותר, וחלק השני הם אתרי אינדקסים פשוטים, זולים וגם לא בהכרח שימושיים מבחינת הגישה, התועלת והנוחות.

זו היא סיבה נוספת, שגרמה לי לא לחשוש מהמתחרים ולהתחיל לפתח את הרעיון למנגנון החדש והאיכותי לאתר אינדקס בעלי מקצוע, וקבלני משנה, אשר בעתיד הקרוב יוכל להכיל בתוכו מספר גימיקים מהמוצלחים ביותר שקיימים כיום באתרים המתחרים. את הגימיקים בחרתי בפינצטה, מכל האתרים הטובים והמועילים שהספקתי להכיר עד כה (כולל אתרים מחו"ל).

כעת האתר נמצא בשלבי בנייה יחסית ראשוניים, ונכון לעכשיו הוא נראה כמו אינדקס עסקים די פשוט. אך כבר בעתיד הקרוב בכוונותיי להפוך את המיזם לאחת החברות הקבלניות, האיכותיות ביותר בארץ, לא רק מבחינה המקצועית והכמותית, אלא גם מבחינה האנושית, האמפתית, והאינטליגנטית, אשר מאפשרת ללקוחות להרגיש נוח ונעים עם הקבלנים שעובדים מולם, לקבל חוזים והצעות מחיר מפורטים ביותר, ויחס חם ונוח.

הפוסט הזה יתעדכן בכל פעם שהאתר החדש שלי יתקדם מבחינת הבנייה, הפיתוח הפונקציונלי והעיצוב.
חיזרו לכאן לפעמים, כדי להתעדכן במידה החדש והישארו קרובים. כי בקרוב מאוד תוכלו ליהנות משרות חדש ומקורי,
שיאפשר לכם ליהנות מבעלי מקצוע ושרותים מהאיכותיים ביותר בארץ.

 

Tags: , ,