צפו עכשיו בחוות דעת מהאתר "מידרג" (בו הופיע העסק במשך כ-4 שנים עד סוף שנת 2017).
למי שעוד לא הכיר – (האתר האמין ביותר לסינון ודירוג בעלי מקצוע בארץ).
לפניך צילום מסך מאתר מידרג – עם חלק מהחוות דעת שהופיעו בו.
כדי לקרוא את חוות הדעת וכן לצפות בדירוגים, לאחר הלחיצה הראשונה,
יש ללחוץ פעם נוספת על התמונה כדי להגדילה.

מידרג חוות דעת

 


צפו בחוות דעת באתר "שיפוצים פלוס"
(אתר בדוק ואמין ביותר ברשת לאיתור קבלני בנייה ושיפוצים)
באתר "שיפוצים פלוס" העסק מופיע כשלוש שנים.
כדי לצפות בכל החוות דעת, יש ללחוץ על הקישור האדום למעלה או על התמונה של הלוגו – "שיפוצים פלוס".
שיפוצים פלוס

מכובדים גם במגזר החרדי – אמנת שרות של "המומלצים"

המלצתו של ויליאם "KOTHAI" (ספא תאילנדי) ברח' בוגרשוב -4 ת"א

המלצתה של אורנה אנג'ל מרמת גן

המלצתו של יניב שלום מרמת גן

המלצתו של איילון וולף מגבעתיים

תיאור השיפוץ: שיפוץ כללי – ריצוף, אינסטלציה, צבע, גבס, חשמל, חיפוי ועוד.

עמידה בזמנים הוא היה 10, הוא היה ממש ממש בסדר. איכות יש, אחריות על אינסטלציה של עשר שנים גם יש.לפי מה שאני רואה ואני לא איש מקצוע אין לי איזה הגה על האיכות שלו, עבודה מעולה. תמורה למחיר – פה הוא לא היה הכי זול, לא שעשיתי איזה השוואות אבל בתחושה שלי יכולתי להשיג יותר זול. ובכל זאת, התמורה טובה, האיכות, היחס והכל.

את האמת שאני לקחתי אותו מהמלצות קודמות ודיי חששתי אבל הפלא ופלא זה עבד. אנשים מפחדים לקחת שיפוצניקים והוא היה ממש מעולה וגם אנשי המקצוע שלו, הפועלים שלו היו מעולים. התקשורת, הוא עדכן אותי כל הזמן.

אני שילמתי רק אחרי… נתתי מקדמה אבל שילמתי רק אחרי ביצוע כל שלב, אם הוא פירק מרצפות אז הוא ביקש מקדמה ורק אחר כך אחרי שראיתי שהוא עשה את העבודה שילמתי את השאר. הוא שלח לי או צילומים או וידאו בוואטסאפ של העבודה עצמה כך שהייתי עם יד על הדופק ממש. אם רציתי לסגור משהו, איזה קיר שלא היה מתוכנן מההתחלה אז הוא עשה את זה, היה גמיש. הוא אחלה בחור. הייתי ממליץ עליו והייתי לוקח אותו שוב פעם.

התקשרו ושמעו מה יש לאיילון להגיד על אבשלום:
חייגו: 052-9709999 שלוחה: 1580 (איילון)

 

המלצתו של ויטלי בייטלר מפתח תקווה

תיאור השיפוץ: בניית פרגולה על כל הגינה. עבודות ריתוך ומסגרות, בניית קונסטרוקציה, חיפוי הגג, צביעה ועוד.

המלצתו של שרגא – שיפוץ מפעל חברת מדיפלסט בע"מ ביבנה

חוות דעתו של שרגא (מנהל לוגיסטיקה , אב בית ומנהל תפעולי במפעל מדיפלסט ישראל)

תיאור השיפוץ:
הריסות קירות של שני חדרי שרותים קיימים.
ביטול צנרת מים, ניקוזים ומערכת חשמל.
בניית 4 חדרי שרותים חדשים.
בניית חדר רחצה.
בנייה בגבס, אינסטלציה, חשמל, איטום, ריצוף, חיפוי קירות בקרמיקה,
איטום ברובה, הרכבת כלים סניטריים, שפכטל, וצביעה.

המלצתו של דוקטור בנימין – רופא שיניים מפתח תקווה

זאב גושן רמת גן

הוא היה מצוין, הייתי מרוצה מהעבודה. הוא הגיע בזמן ועבד במקצועיות. הוא סיים את העבודה למופת. פשוט מעולה! צוות העובדים היה חרוץ, משקיע, מקצועי, קשוב ונחמד מאוד.

 

אלדד פוזץ קרית אונו

שירות טוב, סגרנו במוצ"ש והם הגיעו עם כל הציוד ביום שני. הם הביאו איתם חומרי בניין ורק את הבלטות אמרתי להם איפה לקנות. תוך יומיים וחצי הם סיימו את כל העבודה. הוא הגיע לוודא שהכול מתבצע כמו שצריך, הגיעו לקראתי מבחינת תיקונים קטנים שביקשתי. אזמין אותו בעתיד אם נצטרך.

 

אור. ר גבעתיים

הכל עשר. תקתקו עבודה. כמה תקלים קטנים (כמו שיש בכל שיפוץ גדול), אבל לקחו אחריות וסידרו מיד.

אורה שואל פתח תקווה

הוא היה נחמד ומקצועי, עשה כל מה שהבטיח והמחיר שלו היה הוגן ודומה להצעות אחרות שקיבלנו.

אולגה מנקובה רמת גן

הייתה לנו תקרה בעייתית עם הרבה נזילות והוא שיפץ אותה, נראה לי שהוא עשה עבודה טובה. היחס שלו היה מעולה וגם הזמינות – מיד קיבלתי הצעת מחיר ולא הייתי צריכה לרדוף אחריו. הוא עשה הכל כמו שהבטיח.

עדי נ. פתח תקווה

היה יוצא מן הכלל! שירות מעל המצופה. אבשלום אדיב, מסביר כל מה שהוא עושה, לפני אחרי ותוך כדי.
עבודה מקצועית מאוד.

ליאב נחמני קרית אונו

מעולה!
אני מרוצה מהשירות, האמינות והמחיר. שקט נפשי ששווה כל שקל!

רע פלג תל אביב

היה ממש מעולה!

דוד. ס גני תקוו

הם היו פשוט מעולים! חברה מאוד אמינים ומקצועיים. עשו עבודה מהירה וטובה ולא הייתה איתם שום בעיה. אפילו עזרו לנו בחירת אריחים, קנייתם והובלתם. מגיע להם 11 מתוך 10!

יאן קסטא תל אביב

היה אש! הוא עשה את העבודה בלי שפגשתי אותו והעבודה שלו מעולה, אני מאוד מרוצה, עבודה טובה ומקצועית, מגיע לו עשר בכל הפרמטרים.

נסים רז רמת גן

הוא היה מצוין. עמד בזמנים, עשה עבודה טובה ומקצועית והייתי מאוד מרוצה.

חיים וננה בר-אל מתל אביב

תיאור השיפוץ: שיפוץ קומפלט לדירה – הריסה, בנייה, חשמל, הדבקת ריצוף, אמבטיה קומפלט, אינסטלציה, מטבח, צבע, שבירת קיר, שפכטל ועוד.

ננה בר-אל (אשתו של חיים) תל אביב

בסך הכול בקטע המקצועי הוא היה מצוין, באמת, בקטע של הכסף היו קצת בעיות, אבל ככל הנראה זה בגלל שאנחנו פעם ראשונה משפצים, אז אנחנו לא יודעים איך אחרים מתנהלים, אבל היו פשוט אי הבנות וחוסר תיאום ציפיות בינינו בעניינים של הכסף, של מקדמות ששולמו לו והוא רצה אחר כך עוד וכל מיני דברים כאלה.

שילמנו לו מקדמה לפני שיצאנו לחו"ל, והוא עודד אותנו שאנחנו לא נהיה לו בין הרגליים,  הוא אמר אם אתם רוצים תסעו לחו"ל תעשו מה שאתם רוצים וכל זה ואז כשהיינו בחו"ל הוא התקשר ואמר שהוא לא יכול לממן את הפרוייקט וכל מיני דברים כאלה, כי ככל הנראה שכחנו להשאיר לו שיק על הסכום שביקש כדי לזרז את העבודה בקצב שביקשנו.

אז זה דברים שבדיעבד כשיעור שלמדתי מזה זה שצריך להסדיר גם את נושא התשלומים מול התקדמות או משהו כזה, זה לקח שלי בשביל עצמי.

הוא עצר את הפרוייקט לאיזה יומיים ואחר כך הוא חזר עוד לפני שאנחנו חזרנו מחו"ל, הוא חזר לעבודה ולהפך בימויים האלה שהוא לא עבד הוא עדיין התקדם מבחינת התפוקה וכל זה, למרות שמבחינתו עיכבנו לו תשלום, הוא התקדם מהר יותר ממה שהוא חוייב, הוא עמד בזמנים ואפילו היה מקצר אותם אם הכול היה דופק כמו שעון גם מצידינו.

אני חושבת שבהשוואה למישהו אחר הוא עשר, אנחנו פעם ראשונה שיפצנו ויחסית באמת אני חושבת למה שאני שומעת מאנשים וסיפורים, אני חושבת שיחסית עברנו את זה לא רק בשלום, אלא בגדול ובצורה ממש טובה, הוא עשה עבודה יפהיפיה גם מבחינה מקצועית וגם בעניין האישי, לא היו לי הרבה חיכוכים איתו, אבל בדברים שהיו לי חיכוכים איתו, אז הייתי מגדירה את זה באופן מסודר, כי מול החוזה ומה שכתוב הוא עבד מצוין, הוא ניסה לרצות בדברים מסויימים, גם שלא הסכמנו אחד עם השני, הוא לא התלהם הוא לא דיבר בצורה מגעילה, הוא שמר על האנושיות ועל השפה הנקיה והכול, הוא כן היה בסדר בקטע הזה.

הוא ניהל את העבודה, אבל מי שעשה וביצע את העבודה זה הפועלים שלו שהיו עשר.
אני חושבת ששילמתי קצת יקר, אבל זה שווה את הכסף, יחסית היה לי שקט נפשי ויש דברים שעולים כסף.

בדקתי עוד כמה קבלנים ובסוף החלטתי ללכת על אבשלום, למרות שהוא לא היה הכי זול, אבל מבחינת התקשורת שהיתה לי איתו, אז היתה את התקשורת הכי טובה וגם ההתחייבות שלו מבחינת לוחות זמנים, הוא התחייב ללוח זמנים יחסית הכי קצר והוא גם נתן לי את הפוטנציאל של קיצור הלוח זמנים שהיה קיים עדיין, אם אחד מבעלי המקצוע שלי לא היה מעכב את העבודה אז הוא היה מסיים לפני.

אני מאוד ממליצה עליו, אני גם המלצתי לבני משפחה שלי לקחת אותו לכל מיני דברים שהם צריכים.

 

דימה וולודרסקי רמת גן

הוא היה מקצועי מאוד, ברמה גבוהה. בן אדם מאוד אמין. חסר כאלה בשוק. אני שמח שמצאתי אותו דרך מידרג זה בהחלט מאפשר למצוא מישהו מקצוען ולקבל ממנו שירות ברמה כל כך גבוהה שאני לא זוכר אי פעם שהיה לי בעל מקצוע כזה. היו לי 6 אופציות לפניו וההצעת מחיר שלו הייתה הכי טובה והוא גם עמד במחיר.

רוני דשקין מאשקלון

"מי שמחפש איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר זה הבחור.. אמין ומקצועי ברמה שלא הכרתי. מומלץ בחום."
(צילום פוסט מהקיר של רוני בפייסבוק). להגדלת התמונה לחצו עליה.

רוני אשקלון שיפוצים במרכז

אלעד שטוברג תל אביב

הוא ביצע עבודה טובה ומקצועית. לעתים עבד מהר מידי ואז היה צריך לחזור ולעבוד שוב על אותו הדבר אבל בסוף הכל נעשה לשביעות רצוני.

שחר אביב תל אביב

שירות מעולה! בעל מקצוע נחמד ואדיב, הגיע בזמן שקבענו ואני מרוצה מאוד מאיכות העבודה, ממש עשר בהכל.

יובל ב רמת גן

הוא עשה עבודה טובה, היה עשר, נתן מחיר טוב וגם השירות היה טוב.

איילה י גבעתיים

הוא עשה עבודה מאד יסודית ועם המון סבלנות. הוא עשה את הכל ביום אחד וחיכה עד שהאריחים התייבשו. המחיר, העבודה והשרות היו מצוינים. אני מאד מרוצה.

אביב מייזלר גבעתיים

הוא מדהים. אני מרוצה מהכל, מהמקצועיות, איכות העבודה והחומרים בהם השתמש, העמידה בלוחות הזמנים ויחסי האנוש.

אילונה טטרצוק פתח תקווה

אני ממש מרוצה. הוא עשה לי עבודה יפה וקיבלתי ממנו שירות טוב. פעם ראשונה שאני נתקלת בבעל מקצוע בתחום הזה שהוא כל כך נחמד ואיכותי. אני ממליצה :)

ארז מרקוביץ' גבעתיים

היה מעולה. הוא עמד בזמנים בצורה יוצאת מן הכלל, התוצאה נראית סופר מקצועית, הוא השתמש בכל החומרים הכי טובים ועשה את המקסימום כדי שיצא ממש מושלם. הוא אדם נחמד מאוד, כשהגיע לראות את הבעיה צילם את הקיר בוידאו וערך את זה עם הסברים מה בדיוק צריך לעשות, איפה ולמה. את הוידאו הוא העביר לבעלת הדירה שלי, על מנת שתוכל להבין את הבעיה כמו שצריך ולהחליט אם רוצה לבצע את העבודה.

רחל שנרך פתח תקווה

הוא עשה עבודה מצוינת והייתי מרוצה מאד מהתוצאה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו, לקח מחיר הוגן מאד ואני ממליצה עליו בחום.

ליליאן שוויד קרית אונו

הוא היה 100 אחוז, ממש עשר. הוא עשה עבודה מאוד יפה ומקצועית, כל אחד שנכנס אלי הביתה שואל מי עשה את השיפוץ. העבודה הייתה נקייה ומהירה והוא אדם מאוד נחמד.

ר. ת. חולון

חמד של בחור. הייתי מאד מרוצה מהייעוץ שלו ומהיחס. הוא אמר לי שהוא עמוס והסביר לי איך לעשות את זה לבד, שמרתי את המספר שלו אם אצטרך אותו להמשך.

ערן גלעד הרצליה

סך הכל העובד שלו היה טוב ומקצועי. הוא עשה עבודה טובה ומהירה. עדכון לאחר חודשיים: את הגוף תאורה הוא הרכיב הפוך במרפסת, חשמלאי הגיע אליי במקרה וסידר את זה.

ש. ק. תל אביב

היה מצויין, מקצועי מאוד ואדיב. הבין את רצוני לחסוך ופעל איתי בשיתוף פעולה מוצלח ביותר.

א. ג. פתח תקווה

הוא בעל המקצוע הכי טוב שנתקלתי בו – יסודי, אכפתי ומקצועי!
עשה עבודה מצויינת לשביעות רצוני. מומלץ בחום.

עמוס בר נתן תל אביב

תיאור השיפוץ: שיפוץ חדר אמבטיה – אינסטלציה, חיבור לדוד, הגברת לחץ מים,
פתיחה וסגירה של קירות והתקנת כלים סניטריים.

בשורה התחתונה הוא זן שאני לא רגיל אליו, יש לו את השאיפה לעשות את העבודה היטב וכמעט בכל דבר
אני חושב שהוא עשה את המקסימום, הייתה לו סבלנות גם בשלב של הגברת העבודה כי אני רציתי לעשות דברים כאלה ואחרים והוא טרח להסביר לי את הנושאים.

אני גם עשיתי עבודת הכנה שאלתי אותו על איטומים מסוג כזה ומסוג אחר והוא הכניס את הכל לעבודות למקרה שהוא צריך וגם תוך כדי עבודה לדברים שאני לא הכנסתי נניח אני לא שמתי לב  שהראי באמבטיה ניראה ישן והפלסטיקים דהויים אז הוא אמר לי שאם אני כבר עושה משהו כל כך יפה וזה לא שהוא מרוויח מזה, זה בגרושים אבל הוא אמר תעשה משהו אחר והוא אפילו הלך לקנות, הוא עשה את העבודת רגלים ואני שילמתי.

בעבודות ריצוף הוא השתדל שהכל יהיה פרפקט, הוא עשה את המבחן של הלחץ מה שבדרך כלל אינסטלטורים לא עושים והייתה לו הסבלנות. הבאתי יועץ של SP שיבדוק את הצנרת ואת הלחץ מים והוא היה מוכן לקבל את השיגעון שלי שהדברים יהיו לפי הספר כי יש לי רקע הנדסי מסוים ורציתי שזה יהיה בסדר.

גם אחרי זה מהעבודה של המקדחים נוצרה תקלה בקיר של השכן והוא תיקן את זה ואחרי זה השכן אמר שיש בעיה אחרת ולא שאני חושב שהייתה אבל הזמן תגובה בשביל לעזור ולפתור את הבעיות היה מאוד טוב, בקיצור אני משבח אותו.
אני שמח שהשירות שלכם קיים, כי אחרי התוכניות של חיים הכט, אני הייתי עם כמעט התקף לב כשאני אומר שאני צריך שיפוץ ומה יקרה אם עוזבים אותי באמצע אני נשאר עם הכל פתוח וזה שאתם מבטיחים שאתם משלימים זה דיי חשוב.

אני קראתי את החוות דעת עליו ובמקביל אני פניתי לכמה קבלנים מהאתר, הם היו מקצועיים בעיניי אבל פחות ממנו. העדפתי ללכת למסלול שעלה לי יותר, למסלול התיקני אבל לב שקט זה חשוב מאוד בימים אלה והאחריות נתנה לי.
בחרתי באבשלום כי הוא הכיר יותר את המטריה, מישהו אחר היה צעיר מדי והוא הציע דברים לא לעניין ואבשלום בכל השאלות ששאלתי,אם כל זה שהוא צעיר הוא ידע על מה הוא מדבר.

עמידה בזמנים – הייתי נותן לו 9.5 כי הוא פיגר ביומיים אבל לא באשמתו.
המחיר שלו היה יקר וזה לא אומר שאני לא אקח אותו לשיפוץ הבא, אני ממליץ עליו.

לחצו עכשיו – כדי לצפות בהמלצות עם דירוג מכל ממליץ – מאתר "מידרג"