עבודות חיפוי וריצוף

אנו מתמחים בעבודות חיפוי וריצוף שונות ביניהם עבודות חיפוי וריצוף חדרי רחצה, מטבחים חיפוי וריצוף מרפבות באבן או בשיש ועוד..
בסרטון הבא תוכלו לראות ביצוע עבודת חיפוי וריצוף באבן, במרפסת שמש בפתח תקווה. א.מ. שיפוצים מבצעים עבודות חיפוי וריצוף ברמה הגבוהה ביותר. להצעת מחיר התקשרו עכשיו 055-8824805.

אנו מבצעים עבודות חיפוי וריצוף ברמה גבוהה מאוד לא רק באבנים, אלא גם בקרמיקה ובשיש. כנסו לגלריה שלנו ועיינו בתמונות מהעבודות שביצענו בעבר. בעבודה המופיעה בסרטון, ביצענו גם עבודות חשמל ואינסטלציה, כולל העברת צנרת מים והתקנת אביזרי חשמל ואינסטלציה בגמר העבודה.

חיפוי וריצוף חדרי רחצה

עבודות קרמיקה - חיפוי וריצוף חדרי רחצה

עבודות קרמיקה – חיפוי וריצוף חדר אמבטיה (כולל פסיפס ושיש).

חומר הפופולרי ביותר לריצוף וחיפוי בחדר הרחצה הוא גרניט פורצלן. אריחי גרניט פורצלן מציגים עמידים וחזקים לאורך זמן, ויחד עם זאת אינם דורשים תחזוקה של ממש.

לאחר חידושי הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת, האריחים מיוצרים היום במגוון רחב של סגנונות, צבעים ואפשרויות, שלא היו בעבר.

לדוגמה:
אריחי גרניט פורצלן עם הדפסים דיגיטליים, עם טקסטורות מחוספסות, אריחים דמויי אבן טבעית, או דמויי פרקט, משולבים באבני קריסטל, בשילוב של בדים שונים ועוד…

חיפוי וריצוף חדרי שרותים

חיפוי וריצוף חדר שרותים + רחצה

אריחים אלה מגיעים במבחר גדלים, מגודל של  1 ס"מ על 1 ס"מ  בשילוב כפסיפס, ועד למשטחים גדולים כמו 2 מטר על 3 מטר – וכך היוצרים מראה נקי ומינימליסטי. מבחר הגוונים והדיגומים הוא אינסופי ומאפשר התאמה מושלמת לסגנון הנבחר.

בנוסף, בעת האחרונה קיימים אריחי גרניט פורצלן בעובי דק במיוחד שהוא – 3 מילימטרים בלבד אך בעלי חוזק זהה לאריחים העבים יותר בעובי של 7 או 8 מילימטרים.

חיפוי וריצוף בחומרים טבעיים 

עבודות חיפוי וריצוף בחומרים טבעיים - א.מ שיפוצים במרכז

חיפוי וריצוף באבן – מרפסת שמש בפתח תקווה

מגוון של חומרים טבעיים מוצאים את דרכם לחדר הרחצה: למשל,
אבן טבעית כמו – שיש או גרניט, ועץ גושני, אם הפנינה, במבוק ועוד…

טוב לדעת שהמחירים לחיפוי וריצוף בחומרים טבעיים בדרך כלל יקר מהמחיר של חומרים סינתטיים ומלאכותיים, אך לא תמיד ישנו הבדל גדול במחיר העבודה עצמה.

יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור שמעבר לעניין הטעם והתקציב האישיים, שימוש בחומרים טבעיים, שיכולים אמנם להיות עמידים ביותר, מחייב בדרך כלל תחזוקה שוטפת ומתמדת, על מנת להגן על החומר הטבעי מפני בלאי לאורך זמן ולשמור על היופי האותנטי שלו.