בקצרה על עבודות גבס

בנייה בגבס, אם לא ידעתם, היא עניין אפנתי, ממש כמו ביגוד. הגבס, למשל, שלט לאורך שנים רבות בכל שיפוץ או בנייה חדשה ומנגד, בתקופות מסוימות, הפך למוקצה מחמת מיאוס. בשנים האחרונות, לאור השיפור באיכות בניית בגבס, המצב קצת התאזן.

תקרת גבס - עבודות גבס מיוחדות

תקרת גבס עם תאורת לדים וספוטים

מומחים מתחום הבנייה טוענים כי נוצר מצב מעט אבסורדי. דווקא בדיור היוקרתי יש שימוש הולך וגובר בגבס, בעוד שהדיור העממי מפנה לו עורף, לאו דווקא מסיבות אופנתיות. הסיבה: עבודות גבס רבות נעשות באופן חובבני, ואלה גורמות לרטיבות, בעיות בידוד ואקוסטיקה גרועה.

בכל אופן, לאור השיפור בתהליכי הבנייה, המצב מתחיל להשתנות, והגבס הולך ומתקמבק לאיטו. הדיור העממי רוצה להיות ובעיקר להיראות כמו הדיור היוקרתי; ואם בעבר רק קבלנים עסקו בחומרים אלה, כיום גם אדריכלים ומעצבי פנים, הם כתובת לגיטימית לבחירה שלכם בגבס. ובמציאות שכזאת – רק השמיים הם הגבול.

קיר גבס רב שימושי

לרוב, קירות הגבס משפיעים על עיצוב המרחב ובנוסף, ממלאים תפקידים אחרים לא פחות חשובים. לעתים קרובות קירות גבס רב שימושיים נותנים צורה לכל השטח ומדגישים את כל הדקורציות העיצוביות. עם זאת, בדרך כלל קירות אלה, מחלקים חללים וחדרים, ומעניקים עיצובים ופתרונות יצירתיים וחדשים יותר. במילים אחרות, אם אתם לא רוצים לשבור את הקירות בחלל בו מתבצע השיפוץ, השתמשו בגבס כי זהו אחד הפתרונות המתאימים ביותר.

יתרונות בביצוע עבודות גבס

אנשים רבים מתעניינים ושואלים אותנו, מה כבר יכול להיות בגבס, שהוא הפך לאחרונה לחומר נוח לעבודה, יפה בתוצאות ומאפשר רמת דיוק גבוהה ביותר ?

קודם כל, הגבס הוא חומר קל ונגיש מאוד לפירוק ולהרמה. ובנוסף הגבס ניתן למחזור בקלות רבה ולכן הוא נחשב לחומר ידידותי לסביבה. עוד סיבה משכנעת היא שהגבס נחשב לחומר זול יחסית בהשוואה עם חומרים מקבילים. משקל הגבס הוא יחסית נמוך, וצורתן של הלוחות, מאפשרים להובילו ללא מאמצים מיותרים וגם מאפשרים ביצוע פעולות בעלות אופי וקושי בדרגה גבוה מאוד, במיוחד בשימוש בגבס בעבודות קונסטרוקציה.

זה עוד לא הכל, אם כבר התחלנו לספר על העיצוב, גבס הוא חומר אידאלי כאשר אנו רוצים להגיע לרמת גימור מושלמת ביותר. לוחות הגבס, הן לא רק הרבה יותר ישרות וחלקות יותר מקירות רגילות, הבנויות בבלוקים, אלא גם אלסטיות וגמישות במיוחד בהשוואה לחומרים דומים אחרים, ובאמצעותו ניתן ליצור צורות בעיצובים מרשימים ומיוחדים ביותר. כמו קירות מעוגלות או מדורגות, תקרות אלכסוניים, מחורצים עמודים וקירות עגולים ועוד. אין חומר אחר אשר מסוגל להתחרות ברמת היצירתיות אותה מאפשר לנו  לבצע הגבס בעבודה.

עבודות גבס חוסכות לכם  זמן, כסף וגם מונעות רעש

חיסכון – זו היא סיבה נוספת וכפי שאתם כבר יודעים מנסיונכם בחיים, זו היא סיבה מוצדקת מאוד להעדפה ובחירה בשימוש בגבס. למה? משום שקירות הבנויות מגבס, משאירות לנו אפשרויות פתוחות להעברתן בעתיד כשהילדים יגדלו בעוד שנתיים שלוש, או שתחליטו לשנות חלוקה מבחינה העיצובית, כדי לגרום להשקעה והעלאת עלות הדירה למטרת מכירה או השכרה. אל תשכחו שהחיסכון הוא גם ברעש… כיום קירות הגבס הן גם מונעות רעש הודות צמר בידוד המשמש לאיטום פנימי בין הלוחות, ועוזר למנוע חדירת רעש מחדר אחד לחדר השני. לכן, חשוב שתזכרו: הגבס, יכול לחסוך לכם המון זמן, כסף, רעש וגם בזבוז אנרגיה מיותרת בעתיד.

עבודות גבס זה לא רק קירות

עבודות גבס עיצוב בהזמנה אישית

עבודות גבס בהזמנה אישית – מסגרת דקורטיבית לחלון

היתרון הגדול ביותר של הגבס הוא בכך שהגבס מייצר אפשרויות בניה, קונסטרוקציה ודקורציה חדשות, ומאפשר לבנות מחיצות מעוצבות בהזמנה אישית, מזנונים ומדפים ועמודים מעוצבים ומיוחדים מאוד. לא ניתן לדלג על פרמטר חשוב ומפורסם כמו "Pasparto" סדרה יוקרתית ואיכותית של אלמנטים מעוצבים מגבס, העשויים בשימוש על ידי טכנולוגיית חריצה חדשנית ביותר. טכנולוגיה עשירה זו, מאפשרת יצירת חריצים וחריטות ללא כל הגבלה של יצירתיות ודמיון המעצב או הלקוח.
הסדרה כוללת את כל מה שרק אפשר לחלום עליו, ובין היתר: לוחות גבס מעוצבים לתקרות ותקרות, קרניזים מעוצבים לתאורת לד או ספוט מוסתרת, אפליקציות של חריטות וחלונות שונות ועוד… טרנד פופולרי נוסף זה – אריחי גבס מודפסים בשיטת ההדפסה הדיגיטלית.  הדפסה המאפשרת להדפיס על הקיר כל צורה שעולה בראשכם.

קבלן עבודות גבס

תקרה אקוסטית ומדפי גבס בשילוב עץ - עבודות גבס א.מ. שיפוצים

עבודות גבס – הנמכת תקרה כולל ספוטים + מדפי גבס בשילוב עץ

החלטתם לעצב את הבית שלכם ולשם כך להזמין קבלן עבודת גבס ?  יופי, זאת אומרת שהמאמר הזה בדיוק בשבילכם.
לאחרונה, עבודות גבס הפכו להיות מבוקשות, נחוצות ושימושיות. בכל דירה, וילה או בית קרקע, ניתן למצוא נישה, תקרה או מזנון העשוי מגבס. יש אנשים כאלה, שמחליטים לבצע עבודת גבס לבד (לפי מדריך אינטרנט או לפי הטיפים של חברו שיפוצניק), ולפעמים (לעתים רחוקות) זה אפילו יכול להצליח. אבל ממש לא מומלץ לעשות זאת  למי שרוצה עבודה באמת טובה ואיכותית. החלטתם לעשות גבס בבית? עשו לעצמכם טובה, השתמשו בשירותיו של קבלן גבס מקצועי, וקבלו גם תוצאה מקצועית ומושלמת. הרי אינכם הולכים לקרוא לטייס כשאתם רוצים פיצה, ולא הולכים להתקין מזגן בחד בעצמכם כשאתם צריכים את זה.

בעל מקצוע לעבודות גבס

גבס – (GAVAS) או כמו שקוראים לזה היום: "איש גבס" – הוא בעל מקצוע המתמחה לעבודות גבס שצבר מיומנות מיוחד בכל עבודות הגבס למיניהם. גבס יודע באילו חומרים להשתמש ויש לו הכרות עם כל מה שהשוק מציע בתחום זה.

גבס, או איש גבס יתקין עבורכם תעלות למיזוג אויר, יבנה עבורכם נישות על הקירות בצורה אסתטית ומיוחדת, יתקין מדפים וכוורות מגבס במקומות נכונים, וגם ישפץ ויתקן קירות גבס קיימות בביתכם מעבודות קודמות, מהן לא הייתם מרוצים.

לצוות – א.מ. שיפוצים  עומד קבלן גבס מומחה אשר ולו מיומנות גבוהה וידע רב בכל מה שקשור לביצוע עבודות גבס. חשוב שתדעו, כי לא כל קבלן שיפוצים רגיל מתמצא בתחום, ויש להכיר את התחום הספציפי הזה, כדי לבצע עבודה איכותית.

עבודות גבס – מתי יש צורך להזמין קבלן

תקרת גבס מעוצבת - עבודות גבס א.מ. שיפוצים

עבודות גבס וצבע בהזמנה אישית – הנמכת תקרה מעוצבת

עליכם להזמין קבלן עבודות גבס כאשר זקוקים למחיצות גבס בבית, למשל כדי להפריד בין חדר לחדר. אם בונים את המחיצה מגבס, היא אמורה גם לבודד מרעשים וצריך למלא אותה בצמר בידוד מתאים לצרכים ולקיר הספציפי שלכם.

באיזה חומר להשתמש? מה עובי הקיר שייבנה?
למשל בין חדרי השירותים לחדרי השינה אמור להיות קיר עבה יותר (למניעת רעשים לנוחיות הדיירים או האורחים), ובין הסלון למטבח אפשר לפעמים להסתפק בקיר דק.
קבלן עבודות גבס מקצועי יודע באלו לוחות גבס להשתמש בכל מקום, כדי לקבל תוצאה מיטבית. ישנם חומרי בידוד אקוסטיים שונים, וכל חומר כזה – מבודד רעשים בצורה שונה. חשוב לבחור את החומר המתאים ביותר כדי להתאים את עבודות הגבס שברצונכם לבצע למטרה המבוקשת.

ישנם מקומות מאתגרים בבית, שטחים קטנים או צפופים אשר רוצים לנצל אותם ככל האפשר. קבלן עבודות גבס מקצועי ומוכשר, יידע להתקין מדפים או נישות מיוחדות גם במקומות בעייתיים אלה.
בעל מקצוע אמתי ל- עבודות גבס, יבצע עבודה ברמת גימור משובחת. עבודת גבס אמורה להיות אסתטית ומושלמת כדי שתציג רושם מוצלח.

עבודות גבס – בנייה בגבס 

בנייה בגבס היא תהליך יצירתו, או הרכבתו של מבנה כמו , הנמכת תקרה למזגן מרכזי, נישה, מחיצה, מזנון , מטבח, או עיצוב מיוחד לטלוויזיה. במובן הרחב יותר, בנייה מגבס, היא השם הכולל של הענף העוסק בגבס ובתהליך השלם המתחיל מתכנון אדריכלי.

כל תהליך בנייה, בין אם מדובר בבית מגורים, בניין משרדים, מבני ציבור , או מבנים מסחריים, הוא תהליך המורכב משלבים רבים, ודורש בעלי מקצוע מומחים לבנייה בגבס.

עבודות גבס - תקרה דקורטיבית מגבס עם תאורת לדים וספוטים

עבודות גבס – תקרה מעוצבת עם תאורת לדים וספוטים

קבלן עבודות גבס מבצע עבודות גבס מכל הסוגים, עיצובים, תקרות , מחיצות , קירות , הפרדות בין חללים , נישות, עבודות מיוחדות כמו מזנונים או מטבחים מגבס. את עבודות הגבס תמיד מסיימים עם עבודת שפכטל למראה אסתטי ודקורטיבי. גבס הוא חומר על בסיס סיד כשהוא מעורב במים, הוא הופך לטיח, , ולאחר מכן אפשר להקשיח אותו לפי המטרות הרצויות.

השימוש בגבס הפך לנפוץ מאוד בענף הבנייה, השימוש הנפוץ ביותר בעבודות גבס הם בפרויקטים של כיסוי קירות פנימיים או חיצוניים. אלמנטים דקורטיביים עשויים גבס נפוצים מאוד בקרב מעצבי פנים. תערובת הגבס היא בעלת ציפוי קשה ועמיד ומשמש על קירות פנים וחוץ.

בדרך כלל בעבודות הגבס שאנחנו מבצעים, לוחות הגבס מותקנות על מסגרת ניצבים ומסלולים, שמעוגנת לרצפה ולתקרה. המרווחים בין הניצבים, נקבע לפי תקנים בענף הגבס. ביצוע שפכטל על מחיצות גבס דורש מיומנות רבה, מחיצות גבס, עמידות בפני רעש, ואם משתמשים בפלטות מתאימות, מחיצות גבס גם יכולות להיות עמידות לאש ורטיבות.

אז אם אתם רוצים חדרים שקטים ופרטיים כדי לכם לחשוב על מחיצות גבס.  ניתן לבצע עבודות גבס מיוחדות ודקורטיביות, דבר אשר דורש אימון נרחב בתחום הבנייה בגבס, אך המראה והתוצאה הסופית מרשימים מאוד.

הזמינו עבודות גבס ב – א. מ. שיפוצים

א.מ. שיפוצים – מתמחים בכל עבודות הגבס, בין אם מדובר בנישה קטנה בסלון, קיר פשוט או מעוצב ועד עבודות גבס מורכבות מאוד: עבודות גבס לסלון בהתאמה אישית , עבודות גבס מיוחדות  לכל חלק בבית, עבודות גבס ויצירת מזנון לפלזמה בהתאמה אישית , תקרות גבס והנמכות תקרה. א.מ. שיפוצים במרכז – מספקים איכות גבוהה במיוחד ומחירים הוגנים לכל עבודות הגבס בבית ובמשרד.

למה כדאי לכם לבחור בנו ? 

1. עבודות גבס בהתאמה אישית לכל לקוח
2. מומחים בעלי רב בתחום העיצוב וכל סוגי עבודות גבס
3. ניסיון של למעלה מ 15 שנים במתן פתרונות גבס לכל לקוח
4. יחס אישי, ליווי מקצועי, שירות אדיב ואמינות ללא פשרות
5. עבודה נקייה ואחריות לכל עבודות הגבס 

א.מ. שיפוצים מבצעים עבודות גבס ללקוחות פרטיים, עסקיים, חברות וארגונים. פנו עוד היום ל – א.מ. שיפוצים והזמינו קבלן עבודות גבס מומחה, שיודע בדיוק מה אתם צריכים! צריכים עבודה נוספת ולא רק קיר גבס או תקרה אקוסטית? הגעתם למקום הנכון – אנו מבצעים את כל סוגי עבודות גבס ושיפוצים במרכז הארץ.פנו אלינו וקבלו ייעוץ חינמי ללא כל התחייבות – איך לבצע את העבודה הנדרשת לכם במינימום עלויות ומקסימות תועלת. 055-8824805

סוגים של קירות גבס

עבודת גבס דקורטיבית - מסגרת סביב לחלון

מסגרת גבס דקורטיבית – עבודות גבס

קירות גבס מחוזקות, קירות גבס אקוסטיות, קירות גבס כפולות ועבות במיוחד וקירות בהזמנה אישית בתוספת תשלום. קירות גבס (ירוק) המונע חדירת מים – מתאים לחדרי אמבטיה ושרותים. בנוסף, אנו מבצעים כל סוגי עבודות גבס מיוחדות ודקורטיביות למיניהן: קרניזים, מזנונים מגבס, מסגרות למסך טלוויזיה, ארונות גבס, מדפים, נישות, עבודות גבס קל, עבודות טיח גבס, עיצוב גבס, דקורציות גבס בסלון, הרכבת ספוטים לתקרות גבס, בניית מזנוני גבס איכותיים וחזקים במיוחד,  צביעת קירות גבס ועוד…  ברוב המקרים ניתן להזמין עבודות בהתאמה אישית לצרכיו של הלקוח.

עבודות באריחי גבס מחוררים

ישנם אריחים סטנדרטיים המתאימים למערכת פרופיל – tbar של תקרה אקוסטית המיועדת לפריקה.
בדרך כלל אריחים אלה מגיעים במידות של – (60×60 ס"מ)   או – (61×61 ס"מ). ויש את הסוג השני וזה לוחות גבס מעוצבים בגדלים של – (60×240 ס"מ)   (120×240 ס"מ)   (120×200 ס"מ). הלוחות אינן ניתנות לפירוק ובהן נעשה שימוש כאשר אין הכוונה לפרק  את התקרה לצורך ביצוע שינוים בעתיד. החורים נעשים ביחס לגודלו המלא של הלוח – כך בעצם מקבלים מידע מדויק יותר בקשר איכויות האקוסטיות של המגש.

בניית קירות גבס

דקורציות גבס - פתחים קטנים ותאורה

דוגמה לדקורציות גבס

בניית קירות גבס כוללת פינות משתנות, נייר גבס, שכבה ראשונה של שפכטל מסוג – קלסימו/פרופילה, ותיקוני החורים של הברגים. מטר רבוע של קיר גבס אינו כולל יד שנייה של השפכטל, החלקה בשפכטל אמריקאי וצביעת הגבס.  עבור כל מטר רבוע. אפשרות להריסה של קיר הנמצא במקום לצורך בניית קיר חדש במקומו, ופינוי הפסולת כתוצאה מהריסה כזו או אחרת שתתבצע במקום. עבור שרותים אלו, יהיה צורך לקבוע מחירים בהתאם למחירון לפיו אני עובדים.

תקרות גבס

אנו מבצעים מגוון עבודות לבניית תקרות גבס קבועות רגילות וגם תקרות אקוסטיות כולל הנמכת תקרות בעזרת לפלטות/ אריחי גבס או תקרת מגשים מסוגים שונים. בניגוד לקיר גבס שמיועד בדרך כלל לחלק או להפריד בין חדרים שבמבנה, תקרת גבס זו היא פלטת/ לוח גבס פשוטה, שתולה על התקרה ומחזיקה על פרופילים בעזרת ברגים מתאימים. כמו כן, אנו עוסקים בבניית תקרות מעוצבות וקרניזים מיוחדים ומרשימים הכוללים לדים ותאורה מקצועית ומפוארת.

א.מ. שיפוצים מתמחים בכל סוגי השיפוצים בכלל ובעבודות גבס בפרט. הנכם מוזמנים לצפות בעבודות שלנו בגלריה וליצור איתנו קשר – כאן. חייגו עכשיו, ציינו שהגעתם אלינו מהאתר וקבלו הטבות מיוחדות.
א.מ. שיפוצים – שיפוצים במרכז הארץ – 055-8824805