עבודות צבע - א.מ. שיפוצים במרכז

צבאי מנוסה מבצע צביעת פינות במברשת – עבודות צבע

אנו ב- א.מ. שיפוצים, עוסקים בכל סוגי עבודות צביעה ומבצעים את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

העבודה נעשית על ידי צבאים מומחים, בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום עבודות הצבע. אנו מקפידים מאוד על ניקיון וסדר במהלך כל העבודות ומאמינים שבלתי אפשרי לעבוד ולהגיע לתוצאות טובות, כאשר העבודה מתבצעת בסביבה מלוכלכת או מבולגנת.

עבודות צבע

עבודות צבע זהו שם כללי לביצוע מגוון משימות קוסמטיות, מורכבות. לעתים, עבודות צבע כוללות בתוכן גם עבודות נוספות כגון:  תיקוני בנייה, תיקוני טיח ומריחת בטון, שיפוצים, תיקוני סדקים, קילוף הצבע הישן והחלקת קירות בשפכטל אמריקאי. המרכיב העיקרי בכל העבודות האלה ומטרתן הסופית הם יישור וצביעת קירות שבדרך כלל כולל גם חידוש וסיוד התקרות.

עבודות צבע מיוחדות - צביעת קיר בצבע איטלקי ייחודי

עבודות צבע מיוחדות – צביעת קיר בצבע איטלקי עם דוגמה

אנו מבצעים כ- 90% מכל עבודות הצביעה הקיימות כיום: צביעת משקופים ודלתות, צביעת דירות ומבנים, סיוד תקרות, צביעת סורגים, צביעה וחידוש מטבחי עץ, דלתות פנים ודלתות פלדה, צביעת מעקות וכל משטח אחר שדורש חידוש וצביעה מקצועית.

לפני תחילת העבודה והערכת הצעת מחיר,  אנו בודקים היטב את שטח העבודה כגון:  מצב שכבות הצבע הקיים אשר נמצא על קירות המבנה אותו התבקשנו לצבוע,  מצב התקרות שכולל טיח בטון סוג ומצב שכבות סיוד (במקרים מסוימים צביעה בצבע של קירות שנעשתה לפנינו על ידי חובבן, ככל הנראה במטרה לחסוך בעלויות העבודה)

אנו מסרבים לבצע עבודות בצורה חלקית או לא מקצועית, במטרה לזרז את תהליך העבודה או להוזיל בעלות ביצוע העבודה על חשבון האיכות. לא נבצע עבודה שעלולה לפגוע באיכות הגימור המקצועי ולמנוע מהתוצאה הסופית להחזיק במשך שנים ארוכות (גם אם זהו רצונו של הלקוח). עלות עבודת הצביעה משתנה בהתאם למצב הקיים של קירות, תקרות וכל שטח אחר אשר נמצא במבנה המדובר ודורש חידוש וצביעה.

כל עבודות הצבע שלנו מתבצעות בתנאים הטובים ביותר, וכוללות ניקיון במהלך ובסופה של כל עבודה. אנו עובדים עם כל סוגי הצבעים וממליצים ללקוח לבחור את הגוון ואת סוג הצבע בעצמו, לפי טעמו האישי ובהתאם לצרכיו.

עבודת צבע כוללת :

1. תיקוני קירות הכוללים – קילופי צבע ישן ורופף שלא ניתן לצבוע עליו, עקירת מסמרים מהקירות, פתיחה מקצועית וסתימת סדקים וחורים שיופיעו במהלך העבודה, שיוף שטח הקיר בעזרת נייר שיוף.
2. מילוי והחלקת קירות בחומרים כמו – טיח גבס, קלסימו/ פרופילה ושפכטל אמריקאי לפי הצורך ודרישות הלקוח.
3. מריחת שכבה או יותר של "בונדרול" או "בונדרול סופר" חומר יסוד מקשר לחיזוק התשתית.
4. שיוף ותיקוני משקופים ואדני חלונות כהכנה לצביעה (במידה והלקוח מעוניין בצביעתם).
5. צביעת הקירות בשתי שכבות או יותר.
6. ביצועי צביעה איכותית בצבעי שמן על גבי משקופים, דלתות וכדומה.

עלויות עבודות צביעה וסיוד:

ביצוע תקרת גבס מעוצבת + צביעת מגשים בצבע איטלקי עם דוגמה

צביעת מגשים בצבע איטלקי עם דוגמה

עלות עבודת הצביעה משתנה בהתאם למצב הקיים של משטחי הצביעה כמו: קירות, משקופים, דלתות, תקרות וכל שטח אחר אשר דורש חידוש וצביעה.

בד"כ עלות לצביעת חדר סטנדרטי + תיקונים קלים נעה בין 1,200ש"ח  ל- 2,200ש"ח וזה כולל תיקוני צבע וטיח קלים (ללא תיקוני תקרות), צביעת קירות בצבע אקרילי איכותי (טמבור או נירלט), וסיוד תקרות. צביעת הסלון למשל, תעלה בד"כ פי 2 מעלות צביעת החדר.

המחיר עלול להשתנות במקרה והלקוח מבקש לצבוע את קירות החדר בגווני צבע שונים, למשל קיר אחד בצבע אדום, קיר אחר בירוק קיר נוסף בכחול וכך הלאה. צביעה צבעונית דורשת מיומנות וסבלנות רבה מבעל המקצוע, הרבה יותר זמן עבודה וגם מחירי החומרים עולים.

לצורך הערכה בלבד, מחיר לצביעה מקצועית ואיכותית לדירה של 3 חד' (2 חדרים+סלון) באזור המרכז היא מ-4,500ש"ח עד-6,000 ש"ח.
כולל תיקונים קלים, בונדרול, מילוי במידת הצורך, סיוד והלבנת התקרות, צביעת קירות בצבע אקרילי של 2 שכבות או יותר.

צביעת קיר בצבע איטלקי מיוחד עם דוגמה וברק

עבודות צבע מיוחדות – צבע איטלקי מבריק עם דוגמה

לתשומת לבכם: אנו נוהגים לתת שירות אמין, מקצועי ואיכותי במיוחד ללקוחותינו, ולכן כל לקוח מקבל יחס אישי וחם במהלך כל סוג עבודה שאנו מבצעים עבורו.  אנו לא מחפשים לסגור עבודות במחירים זולים ולהוסיף עלויות עבור כל תוספת שיבקש הלקוח במהלך השיפוץ. אנחנו עורכים חוזה מסודר לפני תחילת העבודה ובאים לקראת הלקוח בכל תוספת שירצה לבצע במהלך השיפוץ. ייתכן מצב בו הלקוח יקבל את התוספות חינם לגמרי וייתכן שיצטרך להוסיף תוספת תשלום סמלית.
שיקולים אלה ייעשו בזמן אמת ובמהלכם ניקח בחשבון את התנאים ומחירי עלות הקיימים.

אנו עושים את כל המאמצים שלא ייוצר מצב בו התוספות מעלות ומייקרות את מחיר השיפוץ בצורה משמעותית, הרבה יותר מאשר ציפה הלקוח.  אנו מעוניינים שהלקוחות שלנו יישארו איתנו ויהיו מרוצים במשך שנים ארוכות מהשיפוץ שביצענו. להצעות מחיר, צרו קשר  ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 

Tags: , , ,