אנו מבצעים מגוון רחב של עבודות קרמיקה, כגון: עבודות קרמיקה למטבח, חיפוי וריצוף הסלון, חיפוי הקירות בחדרי שרותים ואמבטיה, פרוזדורים וחדרי מדרגות ועוד…

עבודות קרמיקה

א.מ. שיפוצים מתמחים בכל סוגי עבודות ריצוף וחיפוי בסוגים שונים של מרצפות ואריחי הקרמיקה מהקיימים בשוק. אנו הרבה סבלנות, משקיעים זמן ומאמצים כדי להגיע לתוצאות מקסימליות, ולספק את השירות הטוב ביותר עבור הלקוח.

החלטתם לרצף את ביתכם אות את העסק שלכם? מצוין! אצלנו תקבלו יחס חם ואישי, ייעוץ מקצועי בעיצוב ובחירת מרצפות או אריחי הקרמיקה, בהתחשבות לתקציב אותו תרצו להשקיע בשיפוץ ובטעמכם האישי.

חיפוי וריצוף - חיפוי פסיפס במטבח מעל השיש

עבודות חיפוי וריצוף – חיפוי בפסיפס במטבח

חשוב מאוד שהקרמיקה תתאים לסגנון שלכם ותהיה בצבעים האהובים עליכם ולא עלינו.

אנו ב- א.מ שיפוצים, צברנו ניסיון רב בעבודה עם לקוחות פרטיים , עסקיים ואדריכלים. אחת המשימות העיקריות היא להתאים ללקוח את הריצוף והחיפוי מהחומרים הטובים ביותר אשר ישמשו לצורך עבודות הקרמיקה בשיפוץ.

אנו מקפידים לעבוד רק עם דבקים, פינות, פוגות, ספים (וחומרים אחרים) איכותיים בלבד. ואחת הסיבות לכך היא: משום שאנחנו מעוניינים לזכות בלקוח שיישאר ויעבוד איתנו בעתיד, ולכן אנו עושים הכל כדי שיהיה מרוצה מעבודתנו מכל הבחינות.

שיפוץ אמבטיות – ריצוף וחיפוי בקרמיקה

עבודות ריצוף וחיפוי - שיפוץ מלא לחדר אמבטיה

עבודות ריצוף וחיפוי – שיפוץ חדר רחצה

שיפוץ אמבטיות – זהו אחד התחומים המוכרים והנפוצים ביותר בין תחומי עבודות הקרמיקה הידועים. אנו מתמחים גם בתחום זה ומספקים עבודה ברמת גימור ייחודית וגבוהה ביותר שרק ניתן לבצע. לא תמצאו בארץ הרבה מתחרים המסוגלים להתקרב לאיכות הגימור וה פינישים, אותם מספקים אנחנו. כל עבודות הקרמיקה שלנו מתבצעות במקצועיות רבה, בסביבה נקייה ככל האפשר ועם סבלנות ללא פזיזות ומהרה מיותרות.

אנו מספקים שרות מעולה ואיכותי במיוחד בכל סוגי חיפוי וריצוף חדרי האמבטיה, שרותים, ג'קוזי ומקלחונים. אין לנו  עניין לסגור עבודות רק כדי לקבל עבודה ולכן אנו לא מתפשרים על איכות גם אם זה עלול להוזיל לנו את עלויות חומרי העבודה ולזרז את זמני העבודה – מה שבסופו של דבר בעצם יוכל להוריד בצורה כזו או אחרת מאיכות הריצוף או החיפוי במקום וכתוצאה בכך, גם את האיכות של כל השיפוץ.

עבודות חיפוי מיוחדות ועבודות קרמיקה בגובה

עבודות ריצוף וחיפוי - חיפוי על גבס

עבודות ריצוף וחיפוי – חיפוי על גבס

מומחיות נוספת שלנו בעבודות קרמיקה היא תחום העבודות המיוחדות ועבודות בגובה. אנו מספקים ומרכיבים פיגומים בצורה בטוחה ומקצועית ומבצעים את רוב סוגי החיפוי הקיימים. כולל הדבקת אריחי קרמיקה חיצונית ועבודות שדורשות יכולת מיוחדת של עדינות ורמת גימור באיכות גבוהה במיוחד כגון: עבודות פסיפס, מוזאיקה, אריחים עם דוגמאות ייחודיות , מסגרות קרמיקה, תמונות מובלטות עשויות יציקת קרמיקה ועוד…

אם אתם מחפשים איכות ללא תחרות, הגעתם למקום הנכון. אנו נשמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בלחיצה על
הקישור – הזה, ולקבל הצעות מחיר בהקדם האפשרי.
או להתקשר בטל שמספרו: 055-8824805 א.מ. שיפוצים במרכז.

 

Tags: , ,