מתי כדאי לשפץ את חדר האמבטיה וכמה יעלה שיפוץ שכזה? שיפוץ חדר האמבטיה – מה עדיף יותר מבחינה כלכלית: שיפוץ ייסודי או שיפוץ חלקי? מה בעצם כולל שיפוץ חדר אמבטיה ולמה עלי לצפות? כל השאלות וכל התשובות שיעזרו לכם לצאת לדרך בפרויקט החשוב הזה, שישדרג באופן ניכר את איכות החיים שלכם בשימוש היום יומי בחדר האמבטיה המרהיב והחדש!

שיפוץ חדר אמבטיה

דוגמה: שיפוץ חדר אמבטיה בקריית אונו – א.מ. שיפוצים

האמבטיה הנה אחד החדרים הקטנים של הבית ועל אף גודלו, חדר זה מאוד משמעותי לבני המשפחה. בחדר האמבטיה אנו שומרים על היגיינת הגוף וגם סתם מתפנקים לאחר יום עבודה. יחד עם זאת חדר האמבטיה הוא חדר בו זורמים מים באופן שוטף ועל כן הוא חשוף לאדים, ללחות, לנזילות, לעובש ולעתים גם לריקבון. אם וכאשר נתקלתם באחד מן הפגמים הללו – אי אפשר להימנע מכך, הגיע הזמן לשיפוץ חדר אמבטיה ייסודי.

לעתים אין צורך ממשי בשיפוץ ייסודי. על מנת להעריך האם ישנו צורך בשיפוץ ייסודי או בשיפוץ חלקי מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע או לחלופין להיכנע לגחמות השונות, שחושקות בשינוי.

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה באופן יסודי?

במידה ובחרתם בשיפוץ כללי, זה הזמן להשקיע בחומרים איכותיים אשר ישמשו אתכם לשנים רבות. כך לא תצטרכו לחזור על השיפוץ כל כמה שנים. שיפוץ כללי של חדר האמבטיה לרוב יכלול את החלפת הריצוף, את החלפת החיפוי על הקירות, החלפת הצנרת הקיימת בצנרת חדשה, שינוי או הוספת נקודות חשמל, החלפת כל הכלים הסניטריים ולצורך העניין – האסלה, הכיור, הברזים, המקלחות, האמבטיה וכדומה. כמו כן, שיפוץ חדר אמבטיה יכלול צביעה מחודשת של הקירות ואף הוספת פתחי אוורור או הגדלת החלונות. היות ושיפוץ חדר אמבטיה באופן יסודי מהווה שינוי גדול שישפיע על חיי בני המשפחה, מומלץ לתכנן את שיפוץ ועיצוב החלל באופן מדויק ולבצעו כהלכה.

האם עדיף לבחור בשיפוץ חדר אמבטיה באופן חלקי

התשובה לשאלה – "מה עדיף? שיפוץ חדר אמבטיה ייסודי או שיפוץ חלקי"? תלויה בשאיפות ובצרכים שלכם, כמו גם במצב חדר האמבטיה שלכם. אם בחדר האמבטיה קיים בלאי רב אשר מתיקונו לא ניתן להתחמק, עדיף לבחור בשיפוץ יסודי. מנגד אם כל שדרוש זו מעט תשומת לב, יש לבחור בשיפוץ חלקי. שיפוץ חדר אמבטיה באופן חלקי יכלול בין היתר את החלפת הארונות, חידוש אריחים שבורים או החלפתם, צביעת קירות, חידוש הכלים הסניטריים ושילוב אביזרים מודרניים שישדרגו את המראה באופן ניכר.

בכל מקרה בו הבית בן למעלה מ – 20 שנה, החלפת הצנרת היא לא פחות מחובה. היות ורבים הסיכויים כי הצנרת ישנה וחלודה, בלאי אשר עשוי להשפיע באופן ניכר על איכות המים אך גם להוביל לפיצוצים ונזילות שבכוחם להרוס לכם את מצב הרוח.

כמה יעלה לנו שיפוץ חדר אמבטיה ?

כמובן שהעלויות משתנות בהתאם לסוג השיפוץ כאשר החלפת כל הריהוט והציוד של חדר האמבטיה, מן הסתם, תתומחר גבוה יותר מחידוש וקוסמטיקה קלה. כמו כן, לכל פעולה ישנו מחיר משלה הנקבע בהתאם למחירים המוכרים בשוק המקומי. בבואכם לשפץ את חדר האמבטיה חשוב כי תשימו דגש גדול יותר על קבלת תוצר איכותי.

אנו ב-א.מ. שיפוצים, עוסקים בכל סוגי עבודות השיפוצים ומקפידים על סטנדרטים גבוהים במיוחד. כל שיפוץ נעשה על ידי שימוש בחומרים איכותיים בעלי תו תקן ישראלי ובעזרת ניסיון מקצועי אותו צברנו במשך 15 שנות עבודה בתחום.

אל תתפשרו על האיכות! בחרו לשיפוץ חדר אמבטיה שלכם קבלן שיפוצים מקצועי, המתמחה בעבודות שיפוץ וגמר מכל הסוגים. אמבטיה מהחלומות נמצאת במרחק שיחה אחת בלבד, לכן לא כדאי להמתין אלא למהר ולהתקשר עוד היום.

לפרטים והזמנות א.מ שיפוצים – 055-882-4805