שיפוצים פלוס – מגיע לנו מזל טוב

היי חברים,
בשורות הבאות אני שמח ליידע אתכם על חוויה מיוחדת אותה חוויתי לאחרונה ועל התקדמות די משמעותית של העסק שלי.

לאחר היכרות וביצוע מספר עבודות דרך האתר האיכותי והאמין לדירוג בעלי מקצוע: "מידרג", נחשפתי לאתר נוסף, שדומה למידרג מבחינת פונקציות ושיטות הדירוגים, אך בשונה מהאתר מידרג, אתר "שיפוצים פלוס" עוסק בהמלצות ודירוגים של קבלני שיפוצים בלבד, ואינו מציג דירוגים או המלצות על בעלי מקצוע בתחומים אחרים.

בקשה ופנייה ראשונה להרשמה באתר " שיפוצים פלוס "

ביקשתי להצטרף לאתר כבר לפני כשנה, ורק עכשיו (לפני כחודש וחצי) לאחר חודשים רבים, קיבלתי טלפון עם הודעה משמחת: "צוות האתר ישמח לבקר בפרויקט שיפוצים בו אנו עובדים עכשיו, ולבדוק אותנו כדי לשקול את הופעת העסק שלי באתר."

כבר באותו היום, לאחר כשעתיים בלבד הגיע לפרויקט שלנו אחד מנציגי האתר. הנציג שוחח עם מנהל העבודה שלי, בדק את טיב העבודה, שאל מספר שאלות מקצועיות בעניין הגישה לביצוע העבודה בפועל, ואישר "בדיקת דירוג" שתקבע את האפשרות להופעת העסק שלי באתר שנחשב בעיניי למוביל, איכותי ואמין ביותר בארץ אשר מכוון במיוחד לתחום השיפוצים, וכולל בתוכו המלצות אמתיות ודירוג של כל קבלן שיפוצים שרשום באתר.

תמונת מסך מאתר www.shiplus.co.il "שיפוצים פלוס"
לחצו על התמונה לקריאת חוות דעת של כל הלקוחות.

שיפוצים פלוס www.shiplus.co.il

לצורך בדיקת כניסה לאתר הצוות ביצע דירוג ראשוני, התקשר אל לקוחותיי וביקש מכולם לדרג אותי לאחר ביצוע עבודת שיפוצים בביתם. והנה התוצאות כאן מולכם כולל תיאור השיפוץ,ודירוג ומספר מילים מכל לקוח שהתבקש לדרג אותי.

האמת היא שדי הופתעתי מהדירוגים שקיבלתי – אך בעיקר לטובה. במיוחד הופתעתי מכמות הלקוחות שהשאירו את מספרי הטלפון שלהם כדי לאפשר לכל הגולשים באתר להתקשר אליהם ולוודא כי המלצותיהם והדירוגים שהשאירו טלפונית, אכן אמתיים וזו היא באמת דעתם על המבצע.

שיפוצים – יתרונות פלוס חסרונות

יחד עם זאת,לאחר שקראתי את כל התגובות מספר פעמים,שמחתי להכיר גם את חסרונותיי .
מבטיח לקחת את כל ההערות לתשומת לבי ולהשתפר כמה שיותר מהר במקומות ספציפיים, שצוינו ע"י לקוחותיי ונכתבו בתגובותיהם.

אנו מודים לכל הלקוחות המדרגים, למנהל העבודה שלנו, לצוות האתר- שיפוצים פלוס, ולכל מי שקורא את הכתוב כאן עכשיו. בקישור המצורף, הנכם מוזמנים לעיין בדירוגים ובחוות הדעת שקיבלתי לאחר בדיקת צוות האתר שיפוצים פלוס. וגם אם לא בחרתם בי בתור משפץ, ממליץ מאוד להשתמש באתר זה מניסיון ומהכרות משני הצדדים: כן מצד הקבלן אשר מופיע באתר ומקבל פניות וכן מבחינת הלקוח.

להלן המלצות ודירוגים: רצף , רצפים , עבודות ריצוף , קרמיקה והשלמות .
המלצות על – אבשלום מיכאלי – א.מ. שיפוצים באתר "שיפוצים פלוס".