המלצה: שלמה שטרן

לפני מעט יותר משנתיים החלטנו לבצע שיפוץ יסודי בביתנו, בית דירות משותף במרכז העיר פתח- תקווה, לאחר שגרנו בו למעלה משלושים שנה ואשר נזקק בדחיפות לטיפול יסודי.  התלבטנו בשאלה באיזה משפץ נבחר, שכן לא חפצנו להסתבך עם משפץ ״חאפר״ שאינו אמין ואינו מקצועי דיו, או במשפץ שמשתמש בחומרי עבודה זולים על מנת לחסוך לעצמו כמה שקלים, במי שאינו עומד בלוח זמנים או במי שמבטיח ״הרים וגבעות״ ואינו עומד בדיבורו.

היה לנו גם חשוב שהעובדים שמעסיק המשפץ ואשר מפתח ביתי יימצא אצלם, יהיו כאלו שניתן לסמוך עליהם בעיניים עצומות. לאחר בירור לא קצר המליצו בפנינו חברים שעברו גם הם את סיוט השיפוץ, על הצמד בראשו עומד מיכאלי אבשלום.

צמד, אשר בסופו של דבר עמד בכל הציפיות והדרישות שלנו, החל משלב התכנון, רכישת חומרי העבודה, המלצה על בעלי מקצוע מעולים אחרים כמו נגר, מתקין שיש, קבלני ניקיון ועוד, דרך הביצוע המקצועי והנקי של עבודות הבנייה, הטיח, הנחת המרצפות, עבודות החשמל, צנרת המים , הצביעה, והעמידה הדקדקנית על לוח הזמנים ומסירת הדירה בחזרה בדיוק במועד שנקבע מראש.

עוד יצוין כי השניים חזרו אלינו מספר פעמים, ללא כל ויכוח, לאחר תום השיפוץ, לתקן או ללטש משהו, כל אימת שהתגלה משהו שנשכח בשיפוץ, כל זאת, כמובן ללא עלות נוספת ובתוך זמן קצר.  לא התאכזבנו מן ההמלצה שקיבלנו ואין לנו אלא להמליץ בחום על השניים, ככל שתתלבטו באשר למשפץ שתרצו להזמין לביתכם. מאת – שלמה שטרן ומשפחתו.

פרטי הלקוח

  • שם: שלמה שטרן
  • טלפון ליצירת קשר: 050-5490732